Nový mindstylový magazín pro potěšení duše


Časopis plný inspirativních rozhovorů a témat, která vás budou zajímat déle než jednu sezonu

Aktuální číslo Loving

Obsah čísla

Leitmotivem prvního čísla je svoboda, volnost a všechny jejich odstíny.

Kdy se cítíme volní a jak chutná opravdová svoboda? Vyskočte spolu s námi z příjemné, ale nudné komfortní zóny a vydejte se po inspirativní cestě, která je chvilku výletem do zamlženého lesa na kopci Boreč u Lovosic s tajemnými ventarolami a pak se stočí do vyprávění o Islandu, jeho horách, koních, horkých pramenech a lidech.

Jak vnímá volnost podnikatel na volné noze? A jak párová terapeutka, která prošla uvolněnými vztahy? A co maminka na mateřské dovolené nebo cestovatel?

Připravili jsme výpravný rozhovor s psychologem Michalem Petrem, doplněný o krásné ilustrace Petry Josefíny Stibitzové. Víte, co je to enneagram? Devět typů osobností, devět pohledů na svět. Proč někteří z nás rádi a hodně povídají nad drinkem s paraplíčkem? A jiní si připadají unikátní a všechny další kritizují?

Přestat před sebou utíkat. Doktor Pavel Špatenka sundal bílý plášť a dnes radí lidem, jak poznat sami sebe a nelhat si do kapsy.

Vypínání hlavy: Přežili byste týden ve tmě jen se svými myšlenkami? Přečtěte si vyprávění Marka Jehličky, který to zkusil a a dozvíte se, jak naložil se všemi úžasnými nápady, na které ve speciálním retreatu přišel.

Nyní nelze zakoupit